ГЕҐЕЛЬ У СУЧАСНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ ФІЛОСОФСЬКОМУ ДИСКУРСІ
Анотація
29 жовтня 2020 року Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України спільно з громадською організацією «In situ» провели online круглий стіл, присвячений 250-річчю з дня народження Ґ.В.Ф. Геґеля (1770–1831). У заході взяли участь не лише наукові працівники Інституту філософії, а й викладачі та дослідники провідних вищих навчальних закладів України – Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, а також незалежні вітчизняні дослідники філософії Геґеля. Із вступним словом до учасників круглого столу звернувся директор Інституту філософії, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Анатолій Єрмоленко, який наголосив актуальність розмаїтої спадщини німецького філософа для сучасного філософського дискурсу і потребу в поглибленому дослідженні його творчості з огляду на сучасні реалії. Учасники круглого столу не лише зробили цікаві доповіді, присвячені різним аспектам філософії Геґеля, а й активно обговорювали й дискутували складні та неоднозначні питання системи абсолютного ідеалізму. Наводимо доповіді кількох учасників заходу, які дали згоду на оприлюднення своїх матеріалів.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 160
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з наступними умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, так як це може привести до продуктивних обмінів, а також скорішого і ширшого цитування опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).