ВИПАДОК ОСВІТИ (есей)
СУЧАСНА ГУМАНІТАРИСТИКА
Ключові слова:
освіта, викладачі, соціальна групаАнотація
Розглянуто роль, яку відіграла певна група викладачів. За радянської доби така робота була доволі престижною й надавала, може, найкращі можливості для вільного розвитку; не дивно, що цю діяльність обирали найбільш амбітні та здібні люди. Вони були носіями вельми критичного мислення й зіграли дуже суттєву, хоч і мало ще визнану роль у завершенні щойно згаданої доби. За нової, незалежної вже країни ці люди шукають якесь інакше призначення. Тож і рівень освіти помітно падає, бо лишаються лише ті, хто лишається.
Посилання
Bourdieu, P. (1988). Homo Academicus. Stanford, California: Stanford University Press
Bourdieu, P. (2024). Pascalian Meditations. [In Ukrainian]. Kyiv: Tempora.
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з наступними умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, так як це може привести до продуктивних обмінів, а також скорішого і ширшого цитування опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).