Огляд круглого столу «Мапа і територія прагматичного повороту»
Анотація
Огляд круглого столу «Мапа і територія прагматичного повороту»
Переглядів анотації: 0
Опубліковано
2026-03-28
Як цитувати
ЛЯХ, В. (2026). Огляд круглого столу «Мапа і територія прагматичного повороту». Філософська думка, (1), 20–33. вилучено із https://dumka.philosophy.ua/index.php/fd/article/view/876
Номер
Розділ
ТЕМА ЧИСЛА
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з наступними умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, так як це може привести до продуктивних обмінів, а також скорішого і ширшого цитування опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).