ШКОЛА МИСЛЕННЯ, ШЛЯХЕТНОСТІ ДУХУ І ГРОМАДЯНСЬКОЇ МУЖНОСТІ (до 75-річчя Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України)
Повернення до теми: ІНСТИТУТУ ФІЛОСОФІЇ iменi Г.С. СКОВОРОДИ — 75 рокiв
DOI:
https://doi.org/10.15407/fd2022.01.134Ключові слова:
Інститут філософії, сковородинівська традиція, мислення, філософія, світогляд, культура, свободи, наукова спільнота, творчість, відповідальністьАнотація
У першій частині окреслено мету статті та розглянуто предметні та теоретичні, у другій — оцінні, називні, теоретико-реконструктивні та мовно-реконструктивні класифікації філософій науки, а також зроблено висновки щодо доцільності застосування цих класифікацій до філософій суспільних та гуманітарних наук.
Посилання
Adorno, T. (1994). Noten zur Literatur. Frankfurt am Main: Suhrkamp.
Dontsov, D. (1991). The spirit of our antiquity. [In Ukrainian]. Drohobych: Vidrodzhennia.
Heidegger, M. (1981). Aus der Erfahrung des Denkens. Pfullingen: Günther Neske.
Jaspers, K. (1991). Kleine Schule des philosophischen Denkens. München: Piper.
Krymskyi, S. (2012). Our lifelong conversation: A Set of Interviews with Tatiana Chaika. [In Ukrainian]. Kyiv: D. Burago PH.
Kultaieva, M. (2017). The education and its deformations in the contemporary culture: regarding the relevance of the theory of half-education by Theodor W. Adorno. [In Ukrainian]. Filosofia osvity. Philosophy of Education, 1 (20), 153-195.
https://doi.org/10.31874/2309-1606-2017-20-1-153-195
Nida-Rümelin, J. (2014). Der Akademisierungswahn. Zur Krise beruflichen und akademischer Bildung. Hamburg: Körber-Stiftung.
Sloterdijk, P. (2015). Die schrecklichen Kinder der Neuzeit. Berlin: Suhrkamp.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 147
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з наступними умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, так як це може привести до продуктивних обмінів, а також скорішого і ширшого цитування опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).