Філософська періодика очима фахової спільноти. Опитування «Філософської думки»
Ключові слова:
філософська періодика, наукова періодика, філософський журнал, кількісний аналізАнотація
У статті подано результати опитування представників української академічної спільноти щодо стану філософської періодики в Україні. Досліджено уявлення респондентів про найбільш відомі та якісні видання; проаналізовано ставлення опитуваних до критеріїв «фахового» журналу, зокрема, взаємозв’язок понять «фаховість» та «якість» для респондентів. Проаналізовано ставлення фахівців до практик реального та формального рецензування наукової періодики. Систематизовано основні вади, які, на думку респондентів, притаманні українській філософській періодиці. Виявлено, які формати філософського журналу (паперовий, електронний, паперовий з електронною версією) та які канали їх отримання (передплата, купівля випусків, читання у бібліотеці, передплата електронного видання тощо) є найбільш зручними для читачів.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 182
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з наступними умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, так як це може привести до продуктивних обмінів, а також скорішого і ширшого цитування опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).